Aktualności

Listopad – zmiana siedziby klubu

info
Z uwagi na ciągły rozwój klubu i chęć podwyższenia jakości naszej oferty od 12-go listopada zmieniamy na stałe siedzibę Klubu. Dużo większy metraż z matą oraz przestronne szatnie z prysznicami znacznie zwiększą standard miejsca naszych... Czytaj więcej »

Rokietnica – nowy nabór do grupy od podstaw

MAŁĄ KRAVMAGA_Rokietnica (2)
Od 4-tego października Klub Krav Maga Poznań we współpracy z Biblioteką Gminną w Rokietnicy ogłasza  nabór na treningi samoobrony dla kobiet i mężczyzn od zupełnych podstaw. Zajęcia są dedykowane dla wszystkich do 15-tego roku życia,... Czytaj więcej »

Poznań – nowy nabór do grupy od podstaw

KRAVMAGA_www_popup_04 (2)
Od 10-go września ogłaszamy nabór do grupy początkującej i zaprasza wszystkich, którzy chcieliby zacząć treningi niezmiernie skutecznego sytemu samoobrony Krav Maga od zupełnych podstaw. Tematyka zajęć oraz metodologia ich prowadzenia została... Czytaj więcej »

Wakacyjna akademia samoobrony w sierpniu

2Napis_Nie-pozwol-na-nude-w-wakacje-1430900755-1431976112
  Jeżeli masz chwilę wolnego w nadchodzące wakacje i chcesz poznać podstawy Krav Maga – bardzo skuteczny system samoobrony i walki wręcz to zapraszamy w sierpniu do naszego Klubu Krav Maga Poznań. Zaczynamy od środy 01.08. Cena za cały okres... Czytaj więcej »

Podejmij wyzwanie – egzaminy Krav Maga w czerwcu

logoklip
Wielu z grupy średnio-zaawansowanej zrobiło duży progres a początkujący solidnie pracowali na sali aby pokazać na co ich stać. Wszyscy możecie się sprawdzić już w środę 27 – ego czerwca. Po raz drugi w tym roku  odbędzie się egzamin na... Czytaj więcej »

Wyników egzaminów

pobrane
Poniżej informacja na temat wyników egzaminów z 05.03 na pasy: Żółty Dawid Frąckowiak – 1 belka Maciej Prusak – 1 belka Piotr Borowski – 2 belki Wojciech Grodzki – 1 belka Mateusz Krużyński – 1 belka Marta Dembowska – 2 belki Rafał... Czytaj więcej »