Aktualności

Krav Maga od podstaw – nowy nabór

KRAVMAGA_www_popup_04 (2)
Od 10-go września ogłaszamy nabór do grupy początkującej i zaprasza wszystkich, którzy chcieliby zacząć treningi niezmiernie skutecznego sytemu samoobrony Krav Maga od zupełnych podstaw. Tematyka zajęć oraz metodologia ich prowadzenia została... Czytaj więcej »

Wakacyjna akademia samoobrony w sierpniu

2Napis_Nie-pozwol-na-nude-w-wakacje-1430900755-1431976112
  Jeżeli masz chwilę wolnego w nadchodzące wakacje i chcesz poznać podstawy Krav Maga – bardzo skuteczny system samoobrony i walki wręcz to zapraszamy w sierpniu do naszego Klubu Krav Maga Poznań. Zaczynamy od środy 01.08. Cena za cały okres... Czytaj więcej »

Podejmij wyzwanie – egzaminy Krav Maga w czerwcu

logoklip
Wielu z grupy średnio-zaawansowanej zrobiło duży progres a początkujący solidnie pracowali na sali aby pokazać na co ich stać. Wszyscy możecie się sprawdzić już w środę 27 – ego czerwca. Po raz drugi w tym roku  odbędzie się egzamin na... Czytaj więcej »

Wyników egzaminów

pobrane
Poniżej informacja na temat wyników egzaminów z 05.03 na pasy: Żółty Dawid Frąckowiak – 1 belka Maciej Prusak – 1 belka Piotr Borowski – 2 belki Wojciech Grodzki – 1 belka Mateusz Krużyński – 1 belka Marta Dembowska – 2 belki Rafał... Czytaj więcej »

Po treningu samoobrony dla kobiet

2
W niedzielę 10 – tego  grudnia obył się bezpłatny trening dla kobiet, na którym uczestniczki uczyły się obron przed obchwytami, próbami szarpania czy atakiem agresora w parterze. Panie poznawały skuteczne sposoby uderzenia oraz kopania... Czytaj więcej »