Aktualności

Poznań – nowy nabór do grupy od podstaw

Od 2-go września  nasz Klub ogłasza nabór do grupy początkującej i zaprasza wszystkich, którzy chcieliby zacząć treningi niezmiernie skutecznego sytemu samoobrony i walki wręcz Krav Maga od zupełnych podstaw. Tematyka zajęć oraz metodologia... Czytaj więcej »

Wakacyjna akademia Krav Maga

2Napi.
Jeżeli masz chwilę wolnego w nadchodzące wakacje i chcesz poznać podstawy Krav Maga – bardzo skuteczny system samoobrony i walki wręcz to zapraszamy w lipcu oraz sierpniu do naszego Klubu Krav Maga Poznań. Zaczynamy od poniedziałku 01.07 i... Czytaj więcej »

Podejmij wyzwanie – egzaminy Krav Maga w marcu

egzamon2 (1)
Wielu z grupy średnio-zaawansowanej zrobiło duży progres a początkujący solidnie pracowali na sali aby pokazać na co ich stać. Wszyscy możecie się sprawdzić już w środę 27-tego marca, wtedy odbędzie się kolejny egzamin na pasy Krav Maga,... Czytaj więcej »

Wiosna z Krav Maga – nowy nabór od kwietnia

Klub Krav Maga Poznań ogłasza nabór do grupy początkującej i zaprasza wszystkich, którzy chcieliby zacząć treningi samoobrony i walki wręcz od zupełnych podstaw. Tematyka zajęć oraz metodologia ich prowadzenia została ułożona w taki... Czytaj więcej »

Wyjątkowych Świąt

marry
W ten wyjątkowy czas Bożego Narodzenia Klub Krav Maga Poznań, życzy Wam abyście potrafili odnajdywać szczęście w małych, codziennych sprawach, nigdy nie wątpili w siebie, nigdy się nie poddawali i znajdowali to co ubogaca i rozwija. Starajcie... Czytaj więcej »

1-go grudnia klubowa impreza integracyjna

ksw46m
W sobotę 1-go grudnia zapraszamy wszystkich klubowiczów na imprezę integracyjną połączoną ze wspólnym oglądaniem gali mieszanych sztuk walk KSW 46. Spotykamy się od godziny 19.00 w galerii MM, Klub MK Bowling, mamy zarezerwowaną salę VIP. Na... Czytaj więcej »

Listopad – zmiana siedziby klubu

info
Z uwagi na ciągły rozwój klubu i chęć podwyższenia jakości naszej oferty od 12-go listopada zmieniamy na stałe siedzibę Klubu. Dużo większy metraż z matą oraz przestronne szatnie z prysznicami znacznie zwiększą standard miejsca naszych... Czytaj więcej »

Rokietnica – nowy nabór do grupy od podstaw

MAŁĄ KRAVMAGA_Rokietnica (2)
Od 4-tego października Klub Krav Maga Poznań we współpracy z Biblioteką Gminną w Rokietnicy ogłasza  nabór na treningi samoobrony dla kobiet i mężczyzn od zupełnych podstaw. Zajęcia są dedykowane dla wszystkich do 15-tego roku życia,... Czytaj więcej »

Poznań – nowy nabór do grupy od podstaw

KRAVMAGA_www_popup_04 (2)
Od 10-go września ogłaszamy nabór do grupy początkującej i zaprasza wszystkich, którzy chcieliby zacząć treningi niezmiernie skutecznego sytemu samoobrony Krav Maga od zupełnych podstaw. Tematyka zajęć oraz metodologia ich prowadzenia została... Czytaj więcej »