Aktualności

Po Wakacyjnej Akademii Samoobrony

1
    Od początku lipca do połowy sierpnia w naszym klubie obyło się szkolenie z podstaw Krav Maga pod hasłem „Wakacyjna Akademia Samoobrony”. Na treningach można było nauczyć się elementów taktyki walki, prewencji,... Czytaj więcej »

Promocje na pasy

2FB_IMG_1499084010713
W ostatnią środę czerwca został przeprowadzony kolejny egzamin na pasy  i belki z ramienia Krav-Maga International Federation. Poniżej lista osób z informacją o wynikach testów: Sebastian Piątkowski Green first Małgorzata Krokus Green first... Czytaj więcej »

Wakacyjna akademia samoobrony

2Napis_Nie-pozwol-na-nude-w-wakacje-1430900755-1431976112
Jeżeli masz chwilę wolnego w nadchodzące wakacje i chcesz poznać Krav Maga – bardzo skuteczny system samoobrony i walki wręcz od podstaw to zapraszamy w lipcu i sierpniu do naszego Klubu Krav Maga Poznań. Cena za cały okres 5 tygodni zajęć z... Czytaj więcej »

Pokaz samoobrony 24-go czerwca

piknik (4)
W sobotę 24 czerwca  od godziny 16.00 zapraszamy wszystkich na piknik rodzinny organizowany przez Fundację Wielkopolski Boks, który odbędzie się przy zakładach H. Cegielskiego,wejście od ulicy Hetmańskiej. Wśród bardzo wielu atrakcji jakie... Czytaj więcej »

Podejmij wyzwanie – egzaminy Krav Maga w czerwcu

nalepkaaaaa
Wielu z grupy średnio-zaawansowanej zrobiło duży progres a początkujący solidnie pracowali na sali aby pokazać na co ich stać. Wszyscy możecie się sprawdzić już w środę 28 – ego czerwca. Po raz drugi w tym roku  odbędzie się egzamin... Czytaj więcej »

Klubowe wyjścia na gale sportów walki

gg2
Zgodnie z informacją przekazywaną na treningach szykują się dwa wspólne wyjścia na gale sportów walki. Wszyscy zainteresowani powinni zapisać się w nadchodzącym tygodniu  u trenera uiszczając opłatę za bilety 59 PLN ( cena za 1 galę na... Czytaj więcej »

Egzaminy na pasy Krav Maga 22-go lutego

log
Wielu z grupy średnio-zaawansowanej zrobiło duży progres a początkujący solidnie pracowali na sali aby pokazać na co ich stać. Wszyscy możecie się sprawdzić już w środę 22-tego lutego, wtedy odbędzie się piąty egzamin na pasy Krav Maga... Czytaj więcej »