Aktualności

Dołącz do nas od zupełnych podstaw

Od 5-go września ogłaszamy nabór do grupy początkującej i zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby zacząć treningi niezmiernie skutecznego sytemu samoobrony Krav Maga od zupełnych podstaw. Możesz także liczyć na poznanie technik MMA oraz boksu... Czytaj więcej »

Realna samoobrona – wakacje 2022

Jeżeli masz chwilę wolnego w nadchodzące wakacje i chcesz sprawdzić bardzo skuteczny system samoobrony i walki wręcz KRAV MAGA plus elementy boksu oraz MMA to zapraszamy w lipcu oraz sierpniu do naszego Klubu Krav Maga Poznań. Zaczynamy od... Czytaj więcej »

Pomagamy Ukrainie

PROŚBA DO WOJOWNIKÓW!!!   Wielkoduchy ze szkolnego wolontariatu z Pamiątkowa, chciałyby prosić nas o wsparcie w akcji pomocy WOJSKOM UKRAIŃSKIM NA FRONCIE. Zbieramy jedzenie w puszkach, konserwy, bandaże, plastry, opatrunki, środki... Czytaj więcej »

Styczeń – Krav Maga od podstaw za 60 PLN

Cały czas trwa nabór do grupy początkującej. Zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby zacząć treningi  sytemu samoobrony i walki wręcz Krav Maga od zupełnych podstaw. Tematyka zajęć oraz metodologia ich prowadzenia została ułożona w taki... Czytaj więcej »

Prosto i skutecznie – nowy nabór od podstaw

Klub Krav Maga Poznań ogłasza nabór do grupy początkującej i zaprasza wszystkich, którzy chcieliby zacząć treningi samoobrony i walki wręcz od zupełnych podstaw. Tematyka zajęć oraz metodologia ich prowadzenia została ułożona w taki... Czytaj więcej »

Realna samoobrona – wakacje 2021

Jeżeli masz chwilę wolnego w nadchodzące wakacje i chcesz poznać podstawy Krav Maga – bardzo skuteczny system samoobrony i walki wręcz to zapraszamy w lipcu oraz sierpniu do naszego Klubu Krav Maga Poznań. Zaczynamy od poniedziałku 05.07 i... Czytaj więcej »

Od 5-tego maja wracamy na treningi

Od środy 5-tego maja wracamy do zorganizowanych treningów. Zajęcia odbywają się w wymaganym reżimie sanitarnym. Dni oraz godziny pozostają bez zmian według aktualnego harmonogramu. Dołącz do nas. NIE ODPUSZCZAĆ – TRENOWAĆ Czytaj więcej »

Wyjątkowych Świąt

W ten wyjątkowy czas Bożego Narodzenia Klub Krav Maga Poznań, życzy Wam abyście potrafili odnajdywać szczęście w małych, codziennych sprawach, nigdy nie wątpili w siebie, nigdy się nie poddawali i znajdowali to co ubogaca i rozwija. Starajcie... Czytaj więcej »

Październik – nabór do grupy od podstaw

Od drugiego września do końca października rozpoczynamy nabór do grupy początkującej. Zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby zacząć treningi niezmiernie skutecznego systemu samoobrony i walki wręcz Krav Maga od zupełnych podstaw. Tematyka... Czytaj więcej »