Aktualności

Prosto i skutecznie – nowy nabór od podstaw

KRAV-MAGA-Nabór-do-nowej-grupy-początkującej M
Klub Krav Maga Poznań ogłasza nabór do grupy początkującej i zaprasza wszystkich, którzy chcieliby zacząć treningi samoobrony i walki wręcz od zupełnych podstaw. Tematyka zajęć oraz metodologia ich prowadzenia została ułożona w taki... Czytaj więcej »

Realna samoobrona – wakacje 2021

2Napi.
Jeżeli masz chwilę wolnego w nadchodzące wakacje i chcesz poznać podstawy Krav Maga – bardzo skuteczny system samoobrony i walki wręcz to zapraszamy w lipcu oraz sierpniu do naszego Klubu Krav Maga Poznań. Zaczynamy od poniedziałku 05.07 i... Czytaj więcej »

Od 5-tego maja wracamy na treningi

pobrane2
Od środy 5-tego maja wracamy do zorganizowanych treningów. Zajęcia odbywają się w wymaganym reżimie sanitarnym. Dni oraz godziny pozostają bez zmian według aktualnego harmonogramu. Dołącz do nas. NIE ODPUSZCZAĆ – TRENOWAĆ Czytaj więcej »

Wyjątkowych Świąt

marry2
W ten wyjątkowy czas Bożego Narodzenia Klub Krav Maga Poznań, życzy Wam abyście potrafili odnajdywać szczęście w małych, codziennych sprawach, nigdy nie wątpili w siebie, nigdy się nie poddawali i znajdowali to co ubogaca i rozwija. Starajcie... Czytaj więcej »

Październik – nabór do grupy od podstaw

IMG_20201007_151036
Od drugiego września do końca października rozpoczynamy nabór do grupy początkującej. Zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby zacząć treningi niezmiernie skutecznego systemu samoobrony i walki wręcz Krav Maga od zupełnych podstaw. Tematyka... Czytaj więcej »

Wakacyjna akademia Krav Maga 2020

2Napi.
Jeżeli masz chwilę wolnego w nadchodzące wakacje i chcesz poznać od podstaw Krav Maga – bardzo skuteczny system samoobrony i walki wręcz to zapraszamy w lipcu oraz sierpniu do naszego Klubu Krav Maga Poznań. Zaczynamy od poniedziałku 06.07 i... Czytaj więcej »

Od 1-szego czerwca wracamy do treningów

pobrane2
EDIT: NIE MA OBOWIĄZKU ZAPISYWAĆ SIĘ NA TRENINGI Z WYPRZEDZENIEM (TAKŻE DROGĄ SMS) Szanowni Klubowicze, od 1-szego czerwca wracamy na matę do regularnych zajęć. Trenujemy w jednej grupie mieszanej  poniedziałki oraz środy w godzinach... Czytaj więcej »

Zajęcia zawieszone do odwołania

odwołane2
Z uwagi na dynamicznie rozwijającą się sytuację dotyczącą rozprzestrzeniania się koronawirusa zajęcia w naszym klubie zostają zawieszone do odwołania. Szanowni Klubowicze – dbajcie o siebie, pilnujcie regularnej aktywności fizycznej w... Czytaj więcej »

Sprawdź siebie – podejmij wyzwanie

egzamon2 (1)
26- tego lutego w środę odbędzie się kolejny egzamin na stopnie oraz pasy Krav Maga. Każdy kto zda test otrzyma certyfikat z koloren odpowiedniego pasa oraz ilości belek na nim. Zaczynamy o godzinie 19.45. Od lutego na treningach powtarzamy... Czytaj więcej »