Aktualności

Październik – nowy nabór od podstaw

Od 6-go września do końca października trwa nabór do grupy początkującej (ilość miejsc ograniczona). Zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby zacząć treningi niezmiernie skutecznego sytemu samoobrony i walki wręcz Krav Maga od zupełnych... Czytaj więcej »

Wakacyjna przygoda z Krav Maga

Jeżeli masz chwilę wolnego w nadchodzące wakacje i chcesz poznać od podstaw Krav Maga – bardzo skuteczny system samoobrony i walki wręcz to zapraszamy w lipcu oraz sierpniu do naszego Klubu Krav Maga Poznań. Zaczynamy od... Czytaj więcej »

MMA pod założenia KRAV MAGA

W ostatnią środę na naszych treningach gościliśmy Krzysztofa „Komara” Grobarskiego, kickboksera z czarnym pasem (2-gi dan),  aktywnego zawodnika MMA ze Strefy Walki Oporówko, wzbogacający wiedzę i doświadczenie również w klubie 21... Czytaj więcej »

Najlepszych Świąt

W ten wyjątkowy czas Bożego Narodzenia Klub Krav Maga Poznań, życzy Wam abyście potrafili odnajdywać szczęście w małych, codziennych sprawach, nigdy nie wątpili w siebie, nigdy się nie poddawali i znajdowali to co ubogaca i rozwija. Starajcie... Czytaj więcej »

Prezent na Święta – voucher Krav Maga

Praktyczny prezent na Święta – voucher podarunkowy Krav Maga to fantastyczna okazja, by nauczyć się techniki samoobrony i poczuć się bezpieczniej! Świetnie sprawdzi się jako podarunek zarówno dla kobiety, jak i mężczyzny! Idealny... Czytaj więcej »

Noworoczny nabór dla początkujących

Pora na postanowienia noworoczne ??? ZAPRASZAMY DO GRUPY NOWEGO NABORU – OD TOTALNYCH PODSTAW. Z uwagi na liczne zapytania i chęć dołączenia do naszego klubu – wznawiamy nabór do grupy początkującej. PAMIĘTAJ – pierwszy trening... Czytaj więcej »

Realna samoobrona – wakacje 2022

Jeżeli masz chwilę wolnego w nadchodzące wakacje i chcesz sprawdzić bardzo skuteczny system samoobrony i walki wręcz KRAV MAGA plus elementy boksu oraz MMA to zapraszamy w lipcu oraz sierpniu do naszego Klubu Krav Maga Poznań. Zaczynamy od... Czytaj więcej »