Aktualności

Bezpieczne wakacje z KRAVMAGA

Jeżeli masz chwilę wolnego w nadchodzące wakacje i chcesz poznać od podstaw Krav Maga – bardzo skuteczny system samoobrony i walki wręcz to zapraszamy w lipcu oraz sierpniu do naszego Klubu. Lipiec od 1-go do 19-tego (3 tygodnie) cena 140 PLN... Czytaj więcej »

Trenuj Krav Maga z nami

Klub Krav Maga Poznań ogłasza nabór do grupy początkującej i zaprasza wszystkich, którzy chcieliby zacząć treningi samoobrony i walki wręcz od zupełnych podstaw. Tematyka zajęć oraz metodologia ich prowadzenia została ułożona w taki... Czytaj więcej »

Noworoczny nabór dla początkujących 2024

Podejmij wyzwanie i dołącz do naszego klubu. W przyjaznej atmosferze rozruszasz zastane ciało, podniesiesz swoją wydolność i pewność siebie w stresowych sytuacjach a przy tym spalisz kalorie i zbudujesz formę! Od stycznia 2024 r. możesz... Czytaj więcej »

Najlepszych Świąt Bożego Narodzenia

cel
Klub Krav Maga Poznań życzy Wam spokojnych i leniwych Świąt. Cieszcie się i doceniajcie niepowtarzalne chwile, odłóżcie wszystkie stresy oraz złe myśli. Od Nowego Roku będą nowe wyzwania, bez nich się nie obędzie. Pamiętajcie o tych,... Czytaj więcej »

Październik – nowy nabór od podstaw

Od 6-go września do końca października trwa nabór do grupy początkującej (ilość miejsc ograniczona). Zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby zacząć treningi niezmiernie skutecznego sytemu samoobrony i walki wręcz Krav Maga od zupełnych... Czytaj więcej »

Wakacyjna przygoda z Krav Maga

Jeżeli masz chwilę wolnego w nadchodzące wakacje i chcesz poznać od podstaw Krav Maga – bardzo skuteczny system samoobrony i walki wręcz to zapraszamy w lipcu oraz sierpniu do naszego Klubu Krav Maga Poznań. Zaczynamy od... Czytaj więcej »

MMA pod założenia KRAV MAGA

W ostatnią środę na naszych treningach gościliśmy Krzysztofa „Komara” Grobarskiego, kickboksera z czarnym pasem (2-gi dan),  aktywnego zawodnika MMA ze Strefy Walki Oporówko, wzbogacający wiedzę i doświadczenie również w klubie 21... Czytaj więcej »