Treningi

Zapraszamy na treningi do profesjonalnej, przestronnej sali sportów walki z pełnowymiarowym  ringiem, twardą nawierzchnią oraz wydzieloną częścią z matą zapaśniczą.
grr
Szkolimy w zakresie samoobrony opierając się na systemie Krav Maga, elementach technik bokserskich oraz MMA.

s

Na zajęcia należy przychodzić kilkanaście minut przed ich rozpoczęciem, aby zdążyć się przebrać. Uczestnik zobowiązany jest do posiadania czystego i schludnego stroju do ćwiczeń.

Trenujemy w grupach mieszanych damsko-męskich, większość osób rozpoczynających treningi w naszych grupach to osoby bez doświadczeń w sportach i sztukach walki bez przygotowania kondycyjnego. Do grup przyjmowane są osoby dorosłe – pełnoletnie oraz osoby od 16 r.ż. za zgodą prawnych opiekunów. W grupach początkujących pracujemy od podstaw technicznych oraz kondycyjnych.

Na pierwszy trening (bezpłatny) wystarczy zabrać ze sobą dowolny, zwykły strój sportowy:

  • czarna lub ciemna koszulka z krótkim rękawem,
  • spodnie dresowe lub bojówki,
  • obuwie sportowe,
  • butelkę wody, do uzupełnienia płynów w trakcie zajęć.

Chcąc regularnie uczestniczyć w zajęciach należy wyposażyć się w odpowiedni sprzęt. Nie musisz kupować wszystkiego od razu. Zaopatrz się w kolejności jaka jest podana poniżej. W doborze odpowiednich akcesoriów indywidualnie do trenującego pomoże Tobie instruktor.

a1

1. Suspensor – ochraniacz na krocze

Ochraniacz strefy kroku, czyli tak zwane suspensorium. Wiele technik samoobrony kończy się atakiem na krocze napastnika, więc bez tego sprzętu trudno sobie wyobrazić bezpieczny trening.

 

 

2. 201196-or-700wOchraniacz zębów (na górną część szczęki)

 Zabezpiecza zęby oraz wargi przed kontuzjami.

 

 

 

3.Rękawic2a6866a5573420b162a25b51bf87184fe sparingowe duże

Rękawice muszą być dobrane odpowiednio do wagi trenującego. Nie mogą powodować obrażeń na twarzy sparing-partnera. Mają zastosowanie podczas nauki technik uderzanych w tzw. stójce.

 

 

4. Rękammmwice sparingowe małe

Rękawice muszą być miękkie. Mają zastosowanie w technikach samoobrony gdzie pojawiają się różnego rodzaju chwyty i uderzenia oraz przy sparingach w mieszanej płaszczyźnie tzn. stójka+parter.

 

 

a2

5. Ochraniacze na golenie

Ochraniacze piszczeli nie są niezbędne od pierwszych zajęć. Jednak podczas trenowania obrony przed kopnięciami na strefę kroku, obrony przed niskimi kopnięciami okrężnymi ochraniacz ten staje się naprawdę potrzebny. Unikniesz siniaków i stłuczeń. Nie kupuj ochraniaczy piłkarskich, nie sprawdzają się do sportów i systemów walki.

 

 

converter 6. Pałka treningowa

 

 

 

9247. Nóż treningowy

 

 

 

kask-bokserski-treningow_578. Kask treningowy z maską (kratą)

 

 

 

 

Jeżeli nie wiesz  jaki system samoobrony lub jaką sztukę walki wybrać i nie jesteś pewien czy sobie poradzisz, przyjdź popatrzeć. Jeśli będziesz miał ochotę, zawsze możesz przyłączyć się do grupy ćwiczącej. Pierwszy trening jest bezpłatny.

Szkolimy w zakresie samoobrony opierając się na systemie Krav Maga, elementach technik bokserskich oraz MMA. Zapraszamy na trening bez względu na Twój wiek i kondycję.

Aby do nas dołączyć wystarczy przyjść na trening (nie musisz się wcześniej umawiać).

Trening Krav Maga