Noworoczny nabór dla początkujących 2024

Podejmij wyzwanie i dołącz do naszego klubu. W przyjaznej atmosferze rozruszasz zastane ciało, podniesiesz swoją wydolność i pewność siebie w stresowych sytuacjach a przy tym spalisz kalorie i zbudujesz formę!

Od stycznia 2024 r. możesz dołączyć do grupy początkującej. To kolejna szansa na naukę systemu samoobrony jakim jest Krav Maga – jego prostota i instynktowność sprawia, że nauka jest szybka i efektywna. Dodatkowo jeśli chcesz:

  • nabrać pewności siebie,
  • nauczyć radzić sobie w sytuacjach stresowych,
  • zadbać o swoją sylwetkę i kondycję fizyczną,
  • poznać nowych ludzi i zawrzeć nowe znajomości,

    To zdecydowanie bardzo atrakcyjna możliwość aby zadbać o swoje zdrowie przez aktywność fizyczną, poprawić nastrój przez interakcje z innymi osobami.


PAMIĘTAJ – pierwszy trening jest gratis , nie pobieramy opłaty wpisowej, nie musisz się wcześniejszej zapisywać. Po porostu odwiedź nas według z harmonogramu zajęć tj. poniedziałki i środy 19.45 do 21.00. Potrzebne akcesoria na zajęcia są do wypożyczenia za darmo w klubie (rękawice, suspensory, itp.). Z Twojej strony wystarczy tylko wygodny strój sportowy, obuwie na zmianę, butelka wody i konsekwencja. W razie pytań zawsze można wcześniej skontaktować się z trenerem Robertem nr. tel. 514 508 767


W styczniu zostaje wprowadzona promocja:
 PRZYJDŹ Z DRUGĄ NOWĄ OSOBĄ I TRENUJCIE ZA 60 PLN*
* 60 PLN za osobę, obowiązuje w styczniu

Może poniższe opinie pomogą Tobie w podjęciu decyzji o dołączeniu właśnie do nas.
https://g.co/kgs/A61BJrB

NIE TRAĆ CZASU – DOŁĄCZ DO NAS