Wakacyjna akademia Krav Maga

2Napis_Nie-pozwol-na-nude-w-wakacje-1430900755-1431976112

Jeżeli masz chwilę wolnego w nadchodzące wakacje i chcesz poznać podstawy Krav Maga – bardzo skuteczny system samoobrony i walki wręcz to zapraszamy w lipcu oraz sierpniu do naszego Klubu Krav Maga Poznań. Zaczynamy od poniedziałku 01.07 i kończymy we środę 28.08. Cena za 1 miesiąc zajęć to 100 PLN lub 180 PLN jeżeli płatne z góry za lipiec i sierpień. Istnieje także możliwość uczestniczenia w pojedynczych zajęciach za 25 PLN od osoby.

http://kravmagapoznan.pl/wp-content/themes/kravmaga/img/point.png Przyjdź sam/sama lub ze znajomymi i naucz się bronić siebie oraz bliskich.
http://kravmagapoznan.pl/wp-content/themes/kravmaga/img/point.png Twój wiek oraz kondycja nie mają znaczenia.
http://kravmagapoznan.pl/wp-content/themes/kravmaga/img/point.png Treningi będą prowadzone pod kątem technik, które pozwalają obronić się przed silniejszym od     Ciebie.
http://kravmagapoznan.pl/wp-content/themes/kravmaga/img/point.png Odnajdź pewność siebie podczas stresowych sytuacji gdybyś został/ła zaczepiony/na przez agresora np.w parku,na ulicy, w windzie czy pubie.
http://kravmagapoznan.pl/wp-content/themes/kravmaga/img/point.png Istnieje możliwość wypożyczenia sprzętu podczas zajęć.

Oferta kierowana jest dla wszystkich od 15-tego roku życia

Osoby regularnie uczestniczące w zajęciach otrzymają okazjonalny dyplom ukończenia podstawowego kursu Krav Maga.

                  OBOWIĄZUJE PRZEZ CAŁE WAKACJE
Poniedziałek (Poznań) Środa (Poznań)
19.30-20.45 19.30-20.45

Adres Klubu: ulica Taborowa 1 (przy basenie Olimpia)